Finančná podpora

Priatelia, podporovatelia a fanúšikovia Pohotovostného pátracieho tímu, ďakujeme Vám za Vašu podporu a povzbudenie, ktoré sú pre nás motiváciou v našej náročnej, ale mimoriadne potrebnej a dôležitej práci.

🔴 Pohotovostný pátrací tím pomáha iným a Vy teraz môžete pomôcť nám – https://pohotovostnypatracitim.darujme.sk/dakujemezapodporu/

🔴 Stojíme pri ľuďoch, ktorí sa ocitli v náročnej životnej chvíli a hľadajú svojich blízkych. Snažíme sa byť ľudskou, fyzickou aj technickou pomocou a podporou.

🔴 Veľmi si prajeme, aby sme mohli efektívnejšie, dostupnejšie a profesionálnejšie pomôcť ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych.

🔴 Na pátracích akciách využívame rôzne technické vybavenie, ktoré nám pomáha pátrať v noci, v daždi, zo vzduchu aj pod vodou.

🔴 Nemáme ho však dosť.

🔴 Preto sa na Vás obraciame s prosbou o pomoc a podporu.

🔴 Vďaka Vašej podpore budeme môcť rozšíriť a zmodernizovať techniku, ktorú pri našej práci nevyhnutne potrebuje – čln, špeciálny sonar, ďalekohľady, termovízie,….

🔴 ĎAKUJEME, že sa k nám pripojíte, podporíte nás v tom, aby sme mohli pomôcť ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych.