Pohotovostný pátrací tím

Mobilná aplikácia PATRO pre Ios a android

PATRO je bezplatná aplikácia, ktorej cieľom je ešte viac zefektívniť pátranie po nezvestných osobách na území Slovenskej republiky. PATRO Vás upozorní notifikáciou vždy, keď bude do pátrania pridaná nová nezvestná osoba.

Po otvorení aplikácie PATRO sa Vám zobrazí fotografia a popis osoby s ďalšími informáciami. Ak ste osobu videli alebo práve vidíte niekde vo vašom okolí, sú Vám známe informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kliknutím na príslušné tlačidlo viete ihneď kontaktovať nás alebo políciu. Ak sa osoba nájde alebo bude pátranie ukončené, bude z aplikácie PATRO odstránená.

Zoznam nezvestných osôb

Detaily k nezvestnej osobe

Pridanie nezvestnej osoby

Menu v aplikácií

Ak nám chcete nahlásiť napr. nezvestnosť Vášho rodinného príslušníka, môžete tak urobiť jednoducho pomocou tlačidla (+), ktoré nájdete v pravom hornom rohu aplikácie PATRO. Dôsledne vyplníte všetky známe informácie, pripojíte aktuálnu fotografiu a dáte odoslať.

POZOR! – Do pátrania môže byť pridaná len osoba, ktorej nezvestnosť už bola oznámená polícii (každá informácia bude najskôr preverená)!

V menu aplikácie PATRO nájdete možnosť „overenie preukazu“, ktorá slúži na overenie platnosti preukazov členov PPT, vydaných po 1.2.2021. Po naskenovaní QR kódu z preukazu sa zobrazia informácie, či je jeho držiteľ platným členom PPT, ako aj jeho osobné údaje.

Sekcia „vstup pre členov“ je dostupná len pre členov PPT a po prihlásení otvára ďalšie možnosti.

Stiahnuť aplikáciu zdarma

Ďakujeme

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať a veríme, že aplikácia PATRO bude nie len dobrým pomocníkom, ale aj väčšou nádejou pre rodiny nezvestných osôb.