Finančná podpora

Priatelia, podporovatelia a fanúšikovia Pohotovostného pátracieho tímu, ďakujeme Vám za Vašu podporu a povzbudenie, ktoré sú pre nás motiváciou v našej náročnej, ale mimoriadne potrebnej a dôležitej práci. 

  • Pomáhame iným

    Pohotovostný pátrací tím pomáha iným a Vy teraz môžete pomôcť nám. Stojíme pri ľuďoch, ktorí sa ocitli v náročnej životnej chvíli a hľadajú svojich blízkych. Snažíme sa byť ľudskou, fyzickou aj technickou pomocou a podporou.

  • Využívame techniku

    Na pátracích akciách využívame rôzne technické vybavenie, ktoré nám pomáha pátrať v noci, v daždi, zo vzduchu aj pod vodou. Nemáme ho však dosť.

  • Chceme ešte lepšie pomáhať

    Veľmi si prajeme, aby sme mohli ešte efektívnejšie, dostupnejšie a profesionálnejšie pomôcť ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych. Vďaka Vašej podpore budeme môcť rozšíriť a zmodernizovať techniku, ktorú pri našej práci nevyhnutne potrebuje - čln, špeciálny sonar, ďalekohľady, termokamery,…

 ĎAKUJEME, že sa k nám pripojíte, podporíte nás v tom, aby sme mohli pomáhať ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych.

Transparentný účet

Číslo účtu: SK13 8330 0000 0022 0171 7402
Názov účtu: Pohotovostný pátrací tím
Správa pre príjemcu: DAR

Finančné prostriedky potrebujeme na

Podporte nás môžete na

Transparentný účet FIO banka – link

IBAN: SK13 8330 0000 0022 0171 7402
Majiteľ účtu: Pohotovostný pátrací tím
Správa pre príjemcu: DAR

alebo naskenovaním QR kódu cez mobilnú aplikáciu vašej banky