Pohotovostný pátrací tím

Finančná podpora

Podporte nás ❤

Výška daru

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.

Platba realizovaná systémom DARUJME.sk.

Za vznikom Pohotovostného pátracieho tímu stojí myšlienka pomôcť rodinám, blízkym aj záchranným zložkám pri pátraní po nezvestných osobách. 
Aktuálne pôsobíme vo všetkých krajoch SR, sme pripravení vyjsť v akomkoľvek čase, za akéhokoľvek počasia do akéhokoľvek terénu a pomáhať tam, kde je to potrebné.

Výjazdy, pátracie akcie a pomoc Pohotovostného pátracie tímu je zadarmo a robíme všetko preto, aby to tak ostalo.

Naša práca je náročná, ale mimoriadne potrebná a dôležitá. Stojíme pri ľuďoch, ktorí sa ocitli v náročnej životnej chvíli a hľadajú svojich blízkych. Snažíme sa byť ľudskou, fyzickou aj technickou pomocou a podporou.

Vaše dary sú pre nás príležitosťou a možnosťou na zlepšenie technického vybavenia, ktoré nám pomáha pátrať po nezvestných osobách v noci, v daždi, zo vzduchu aj pod vodou.

  • Použijeme ich zmysluplne a za účelom efektívnej pomoci.
  • Vďaka Vašej podpore budeme môcť rozšíriť a zmodernizovať techniku, ktorú pri našej práci nevyhnutne potrebuje.
  • Pomáhajúcu techniku by sme obohatili o kvalitné ďalekohľady, ďalekohľady s nočným videním, termovízie, čln aj špeciálny sonar.
  • Aby sme sa mohli zúčastňovať pátracích akcií a pátrať opakovane, použijeme Vaše dary aj na pohonné hmoty, ktoré nás dovezú tam, kam potrebujeme okamžite prísť.

ĎAKUJEME, že sa k nám pripojíte, podporíte nás v tom, aby sme mohli efektívnejšie, dostupnejšie a profesionálnejšie pomôcť ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych.

Pomáhame iným

Pohotovostný pátrací tím pomáha iným a Vy teraz môžete pomôcť nám. Stojíme pri ľuďoch, ktorí sa ocitli v náročnej životnej chvíli a hľadajú svojich blízkych. Snažíme sa byť ľudskou, fyzickou aj technickou pomocou a podporou.

Využívame techniku

Na pátracích akciách využívame rôzne technické vybavenie, ktoré nám pomáha pátrať v noci, v daždi, zo vzduchu aj pod vodou. Nemáme ho však dosť.

Chceme ešte lepšie pomáhať

Veľmi si prajeme, aby sme mohli ešte efektívnejšie, dostupnejšie a profesionálnejšie pomôcť ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych.
Vďaka Vašej podpore budeme môcť rozšíriť a zmodernizovať techniku, ktorú pri našej práci nevyhnutne potrebuje - čln, špeciálny sonar, ďalekohľady, termokamery,…

Finančné prostriedky použijeme na

Zdravotnícke vybavenie na prvú pomoc

Drony s termovíznou kamerou

Ďalekohľady, termokamery a svietidlá

Pohonné hmoty

Ďakujeme!