Pohotovostný pátrací tím

Finančná podpora

Priatelia, podporovatelia a fanúšikovia Pohotovostného pátracieho tímu, ďakujeme Vám za Vašu podporu a povzbudenie, ktoré sú pre nás motiváciou v našej náročnej, ale mimoriadne potrebnej a dôležitej práci.

ĎAKUJEME, že sa k nám pripojíte, podporíte nás v tom, aby sme mohli pomáhať ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych.

Podporte nás ❤

Výška daru

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.

Platba realizovaná systémom DARUJME.sk.

Pomáhame iným

Pohotovostný pátrací tím pomáha iným a Vy teraz môžete pomôcť nám. Stojíme pri ľuďoch, ktorí sa ocitli v náročnej životnej chvíli a hľadajú svojich blízkych. Snažíme sa byť ľudskou, fyzickou aj technickou pomocou a podporou.

Využívame techniku

Na pátracích akciách využívame rôzne technické vybavenie, ktoré nám pomáha pátrať v noci, v daždi, zo vzduchu aj pod vodou. Nemáme ho však dosť.

Chceme ešte lepšie pomáhať

Veľmi si prajeme, aby sme mohli ešte efektívnejšie, dostupnejšie a profesionálnejšie pomôcť ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych.
Vďaka Vašej podpore budeme môcť rozšíriť a zmodernizovať techniku, ktorú pri našej práci nevyhnutne potrebuje - čln, špeciálny sonar, ďalekohľady, termokamery,…

Finančné prostriedky použijeme na

Ďakujeme!