Pohotovostný pátrací tím

S radosťou by sme sa s Vami chceli podeliť o krásny prejav podpory, ktorý sme nedávno zažili. Jedna z našich dlhoročných sledovateliek, ktorá si praje zostať anonymná, nás prekvapila nádherným vianočným darčekom. 

Tento darček predstavuje pre nás oveľa viac než len materiálnu hodnotu – je to prejav úcty a podpory, ktorý nás hlboko dojal.

Nádherný Vianočný darček od našej vernej sledovateľky

Keď sme balíček prevzali na pošte, dokonca aj pani poštárka si všimla jeho krásne zabalenie a poznamenala, aký je pekne pripravený. V balíčku sme našli nielen láskavo napísaný list, ale aj ručne maľovaný obrázok, ktorý vystihuje prácu a nasadenie našich pátračov v teréne. Tento obrázok nielenže zobrazuje našu prácu, ale tiež odzrkadľuje hĺbku porozumenia a úcty, ktorú má naša sledovateľka k tomu, čo robíme.

Chceme sa touto cestou ešte raz srdečne poďakovať tejto úžasnej dáme za jej nevšednú láskavosť a podporu, ktorá nám dodáva silu a motiváciu v našej neustálej práci. Tento dar nám pripomína, aký veľký význam má naša práca pre ľudí okolo nás a aké dôležité je pokračovať v našej misii.

Sme hlboko vďační za takéto gestá podpory a chceme zdôrazniť, že každý prejav povzbudenia, či už veľký alebo malý, má pre nás obrovský význam.

V mene celého Pohotovostného pátracieho tímu ďakujeme.