Pohotovostný pátrací tím

Pátranie po bývalom veliteľovi DHZ Jaslovské Bohunice sa skončilo smutne

Dnes sme boli požiadaní Hasičmi z Jaslovských Bohuníc o pomoc pri pátraní po nezvestnom Mariánovi G. Naše tímy z Trnavy, Bratislavy aj Trenčína sa ihneď zmobilizovali a do hodiny prišli na miesto.

Spolu s Hasiči Jaslovské Bohunice, Dobrovoľná civilná ochrana, Rescue Karpaty, Políciou a dobrovoľníkmi sme sa rozdelili do troch skupín a postupne začali prehľadávať rôzne časti Jaslovských Bohuníc, kde bol naposledy nezvestný Marián videný. Krátko po vzlete dronu s termokamerou sme dostali cez vysielačku hlásenie o nájdení osoby.

Keďže sme nevedeli v akom stave sa nezvestný našiel, tak sme sa ihneď presunuli na miesto aj so zdravotníckym vybavením.
 
Žiaľ po príchode sa nám naskytol veľmi smutný pohľad. O to ťažší musel byť pre rodinných príslušníkov, ktorí boli taktiež na mieste. V tú chvíľu sme privolali na miesto aj IPčko, ktorí podali rodine psychologickú pomoc.
 
V mene celého tímu vyjadrujeme rodine a blízkym hlbokú úprimnú sústrasť 🖤

PPT Trnava, Bratislava, Trenčín, DHZ Jaslovské Bohunice, Rescue Karpaty, Dobrovoľná civilná ochrana

Ako nás môžete podporiť?

Pohotovostný pátrací tím pomáha iným a Vy teraz môžete pomôcť nám. Stojíme pri ľuďoch, ktorí sa ocitli v náročnej životnej chvíli a hľadajú svojich blízkych. 

Snažíme sa byť ľudskou, fyzickou aj technickou pomocou a podporou.